מסמך תנאים והגבלות זה חל על השימוש באתר האינטרנט Nadlancz.com ו/או

Nadlancz.co.il

ברוכים הבאים לאתר "לוח הנדל"ן של צ'כיה". אם תמשיכו לגלוש ולהשתמש באתר זה, אתם מסכימים לציית ולהיות מחויבים לתנאים הבאים של השימוש, אשר יחד עם מדיניות הפרטיות שלנו מעגנים את היחסים של לוח הנדל"ן של צ'כיה (מבית חברת Conbiz s.r.o המאוגדת בצ'כיה) איתכם ביחס לאתר זה. אם אינך מסכים/מסכימה עם חלק כלשהו של תנאי שימוש אלה, אנא אל תשתמש/י באתר האינטרנט שלנו.

המונח לוח הנדל"ן של צ'כיה או "לנו" או "אנחנו" או "אותנו" ונגזרותיו מתייחס לחברת Conbiz s.r.o הרשומה בצ'כיה, הבעלים של אתר האינטרנט Nadlancz.com שמשרדה נמצא בכתובת Cs. armady 35, Praha 6 Czech Republic 16000. המונח "אתם" ונגזרותיו מתייחס אל המשתמש או הצופה באתר שלנו.

השימוש באתר זה כפוף לתנאי השימוש המפורטים להלן:

1. התוכן של דפי האתר הזה מיועד כדי לספק מידע כללי בלבד. נתונים עשויים להשתנות ללא הודעה מוקדמת.

2. במקרים מסוימים אתר זה יכול להשתמש בקבצי עוגיות כדי לנטר העדפות גלישה. אם אתם מאפשרים לקבצי עוגיות לפעול במחשבכם, הפרטים האישיים הבאים עשויים להיות מאוחסנים על ידינו לשימוש על ידינו או על ידי מי שקשור איתנו בהסכם: שם משתמש (עבור אתר זה), ססמה (באתר זה), כתובת הדואר אלקטרוני (ששימשה לרישום) או טלפון (ששימש לרישום).

3. חלק מהאתרים שלנו כוללים טפסי הרשמה הדורשים ממשתמשים לתת לנו פרטים ליצירת קשר (כמו שם), מזהים ייחודיים (כגון כתובת דוא"ל ), ומידע דמוגרפי (כמו מיקוד או גיל). הדרישה יכולה להגיע מהעמוד כתשובה לבקשה למידע נוסף.

4. לא אנחנו ולא צדדים שלישיים כלשהם מספקים כל אחריות או ערבות באשר למידת הדיוק, דייקנות, ביצועים, השלמות או התאמתו של מידע ו/או חומרים שנמצאים או מוצעים באתר זה. שימו לב, התוכן ו/או המידע באתר זה הנם דינמיים ומשתנים מעת לעת כך שייתכן שהמידע כבר אינו רלוונטי או אינו מדויק. יש לציין כי המידע המצוי בטקסטים אינו בגדר ייעוץ מקצועי ו/או עובדתי אלא מבוסס על הידע המצוי בידי לוח הנדל"ן של צ'כיה ומוצג כפי שנמסר לנו על ידי בעלי הנכסים ו/או מי מטעמם. אין להתייחס למידע כמוחלט ו/או מחייב, המידע המדויק והעדכני ביותר לגבי כל נכס ימסר לכם בכתב או בשיחה על ידי נציגינו או על ידי בעל הנכס.

5. ההסתמכות שלכם בקשר לכל מידע או חומר באתר זה נמצא לגמרי באחריותכם. באחריותכם להבטיח בדרכים נוספות, כי כל מוצר, שירות או מידע שזמין דרך האתר הזה עומד בדרישות הספציפיות שלכם.

6. אתר זה מכיל חומר בבעלותנו או שאנו מחזיקים בו ברישיון. "חומר" כולל, אך אינו מוגבל, לעיצוב, לפריסת העמודים, למראה, לתוכן ולגרפיקה. אין להשתמש בחומר מאתר זה מכיון והוא מוגן בזכויות יוצרים, המהווים חלק מתנאי שימוש אלה.

7. כל הסימנים המסחריים באתר זה מוגנים ואין לעשות בהם שימוש כלל.

8. שימוש לא מורשה בחומרים מאתר זה עשוי לגרום לתביעה בגין נזקים ו/או להיות עבירה פלילית.

9. בכל מקרה, הסכם זה יפורש בכל המובנים בהתאם לחוק הצ'כי והצדדים מתחייבים בזאת להעניק סמכות שיפוט ייחודית שלא ניתנת לסתירה לסמכותו של בית המשפט בפראג, צ'כיה.

כתב ויתור

המידע הכלול באתר זה מוצג למטרות מידע כללי בלבד. המידע מסופק על ידי לוח הנדל"ן של צ'כיה כשאנחנו משתדלים לשמור על מידע מעודכן ונכון. אין לראות בנו נותני אחריות מכל סוג שהוא, מפורשת או משתמעת, על השלמות, הדיוק, האמינות, ההתאמה או הזמינות ביחס למידע, מוצרים, שירותים, גרפים או תמונות וגרפיקה אשר כלולים באתר לכל מטרה שהיא. כל הסתמכות על מידע כזה הוא על אחריותכם בלבד ולכן יש לאמת את הפרטים בכתב או באופן טלפוני עם אחד הנציגים שלנו או עם בעלי הנכס או מי מטעמו.

בשום מקרה לא נהיה אחראים לכל אבדן או נזק כולל, ללא הגבלה, נזק עקיף או תוצאתי או נזק מכל סוג שהוא הנובע מאבדן נתונים או רווחים, הנובעים או בקשר לשימוש באתר אינטרנט זה.

אנו מפרסמים לעתים קישורים לאתרי אינטרנט אחרים. שימו לב כי כאשר אתם עוברים לאתרי אינטרנט אחרים רצוי לקרוא את מדיניות הפרטיות שלהם. הסטנדרטים שלהם עשויים להיות שונים משלנו.

אנו עושים כל הזמן מאמצים רבים כדי לשמור על האתר ועל פעולתו בצורה חלקה. עם זאת, לוח הנדל"ן של צ'כיה אינו לוקח שום אחריות על, ולא יהיה אחראי, על אי זמינותו של האתר באופן זמני בשל בעיות טכניות שהן כוח עליון או שהן מעבר לשליטתנו.